Fonergy - dodavatel energie

Výbor společenství podepsal dodatek smlouvy s dodavatelem elektrické enerie společností Fonergy. Elektrickou energii nám dodává již od 1.3.2015 právě Fonergy v tarifu PREMIUM. Nyní nám Fonergy poskytuje energii v neveřejném tarifu BENEFIT. Tento tarif se liší od tarifu premium pouze v nižší ceně silové energie. Vynikající zprávou je že i členové společenství (případně obyvatelé domu) mohou tento tarif získat pro své odběrné místo.

Výhodnost tarifu si můžete ověřit v kalkulátoru Energetického regulačního úřadu na http://kalkulator.eru.cz (typ odběru->domácnost ; uzemí->Praha ; sazba->D02 ; jistič->3x20A-3x25A ; spotřeba->z Vaší faktury např. 2000kWh) porovnávejte Fonergy PREMIUM Klasik (ačkoliv můžete získat ještě výhodnější tarif BENEFIT). Oproti standartnímu tarifu od PRE ušetříte ročně minimálně 1.200 kč.

O tarif můžete požádat telefonicky ( 800 100 303 ) nebo přes internet ( www.fonergy.cz ), budete určitě potřebovat údaje z poslední faktury zejména EAN kód odběrného místa a právě porovnávané údaje jako jsou uzemí, sazba, jistič. Pro získání tarifu BENEFIT musíte v internetové objednávce uvést v poznámce kód "BENEFIT BREITCETLOVA" nebo kód sdělit telefonicky při telefonickém objednání. Doba převodu bude trvat cca 3 měsíce.

POZOR Ti co mají stávající smluvní tarif na dobu určitou musí při převodu zkontrolovat zda nemají nějaké sankce za předčasné ukončení.

Sankce různých dodavatelů je možno hezky prostudovat či posoudit na webovém kalkulátoru http://kalkulator.tzb-info.cz